KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Ahşap malzemenin yapıda kullanımına ilişkin düzenleme önerilerimiz](https://www.oremder.org/imgs/70x55x2/tarim-orman-bakanligi.jpg)
Ahşap malzemenin yapıda kullanımına ilişkin düzenleme önerilerimiz
07 Aralık 2022![Kapasite raporlarında yaşadığımız haksız uygulamalar Danıştay kararı ile durduruldu!](https://www.oremder.org/imgs/70x55x2/oem-kapasite-raporu.jpg)
Kapasite raporlarında yaşadığımız haksız uygulamalar Danıştay kararı ile durduruldu!
07 Aralık 2022![Mesleğimizin Yetki ve Görevleri ile Karşılaşılan Problemler ve Çözüm Önerileri](https://www.oremder.org/imgs/70x55x2/omo-calistay.jpg)
Mesleğimizin Yetki ve Görevleri ile Karşılaşılan Problemler ve Çözüm Önerileri
07 Aralık 2022![İstanbul Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi MÜDEK tarafından akredite edildi](https://www.oremder.org/imgs/70x55x2/mceclip1_1.png)
İstanbul Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi MÜDEK tarafından akredite edildi
07 Aralık 2022![TESK’den Orman Endüstri Mühendislerine yetki](https://www.oremder.org/imgs/70x55x2/tesks.jpg)
TESK’den Orman Endüstri Mühendislerine yetki
07 Aralık 2022![İÜC Dekanı ziyaretimiz](https://www.oremder.org/imgs/950x534x2/img-20240228-wa0000.jpg)
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi dekanı Prof. Dr. Türker Dündar'ı ziyaret ettik. Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Acar ve Başkan yardımcımız Emre Akpınar'ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette mezunu olduğumuz fakültede ki gelişmeler görüşüldü. Sektörün ve mezunların talepleri iletildi.
Türkiye geneli kontenjanların tamamının dolduğunu eğitim kalitesinin iyileştirilmesi için çalışıldığını belirten Prof. Dr. Dündar, mezuniyet sonrası öğrencilerin yaşadığı sorunlara değindi. Sektörün beklentileri ve mesleğimizin geleceği hakkında görüşler paylaşıldı. Mesleki gelişim ve dayanışma için fakülteler ile sektör, ogrenciler ile mezunlar arasında derneğimizin daha etkin olması gerektiğini vurgulayan dekanımız derneğimize olan desteğini belirtip başarılar diledi.